02 مهر 1399 ساعت 05:52
تایماز سید مصطفایی
تایماز سید مصطفایی جایزه مسئولیت اجتماعی

مسئولیت اجتماعی

تایماز سید مصطفایی

به گزارش روابط عمومی،اختتامیه هفته کارداوطلبانه شهرداری منطقه ۷ یکشنبه ۲۴ آذر در سالن همایش فرهنگسرای اندیشه بر گزار شد.
هفته کا رداوطلبانه به همت معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۷ تهران کلید خورد.تایماز سید مصطفایی مشاور این طرح گفت:در روز کار داوطلبانه پرسنل،مدیران و صاحبان کسب و کار در یک روز مشخص با شناسایی معضلات اجتماعی و زیست محیطی و با همکاری سازمان های مردم نهاد آنها را بر طرف می نمایند.
هدف از این روز بالا بردن نرخ مشارکت الخصوص بنگاه های اقتصادی در حل و فصل مطالبات اجتماعی و زیست محیطی می باشد که خود آن موجب ایجاد ارزش مشترک ما بین جامعه،کارکنان بنگاه و خود بنگاه اقتصادی می گردد.
اختتامیه این مراسم با حضور فائزه دولتی،معاون اجتماعی و فرهنگی،مدیران نواحی شهرداری   منطقه ۷ تهران،سازمان های مردم نهاد،مدیران بنگاه های اقتصادی و خیرین در سالن همایش فرهنگسرای اندیشه بر گزار گردید.
در این رویداد داوطلبانه محور با حضور معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری،تایماز سید مصطفایی دبیر جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی ایران و سایر دست اندرکاران از کسب و کارها و داوطلبین فعال در این هفته با اهدای لوح سپاس ،تقدیر گردید.
فائزه دولتی ضمن ارائه گزارش اقدام های داوطلبانه در سطح منطقه و رشد مشارکت همگان را به انجام کارهای داوطلبانه در طی سال دعوت نمود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تهران - خیابان آفریقا - ابتدای چهارراه جهان کودک - برج امیر پرویز - طبقه 7 - واحد 72

09124133121

برای تعیین وقت قبلی کلیک کنید

تمامی حقوق محفوظ است.

گروه نرم افزاری دیما

Template Design:Dima Group