02 مهر 1399 ساعت 07:08
تایماز سید مصطفایی
تایماز سید مصطفایی جایزه مسئولیت اجتماعی

مسئولیت اجتماعی

تایماز سید مصطفایی

نشست علمی،تخصصی دبیرخانه دائمی مسئولیت اجتماعی با موضوع ارائه تجارب موفق مسئولیت اجتماعی بنگاه های ایرانی با رویکرد برند،روز چهارشنبه ششم بهمن با حضور بیش از پنجاه نفر از مدیران عامل ومدیران ارشد شرکتها در محل اتاق،بازرگانی،صنایع و معادن ایران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی،در ابتدای نشست خانم فاطمه دانشور، ریاست کمیسیون حاکمیت شرکتی و مسئولیت اجتماعی بنگاه های اتاق ایران ضمن تسلیت بمناسبت حادثه تلخ آتش سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو و به شهادت رسیدن تعدادی از آتش نشانان عزیز کشور،گزارشی را در خصوص اقدامات و فعالیت کمیسیون تخصصی اتاق را به اطلاع حضار رساند.
رئیس اولین جایزه ملی مسئولیت اجتماعی ادامه داد، امروزه این واژه به عنوان پارادایم غالب مدیران بنگاه ها مبدل گردیده است و اظهار امیدواری کرد که بنگاه ها با قراردادن مسئولیت اجتماعی در استراتژی های سازمانی خود بتوانند به ریسک های اجتماعی و زیست محیطی پیرامون خود پاسخگو باشند.
سپس مدیران برخی از بنگاه ها چون آژانس تبلیغاتی بادکوبه،نفت لاوان،باشگاه کارآفرینی استیلا،فدراسیون صنعت نفت،نامی نو،صنایع مس گل گهر،بانک اقتصاد نوین،بانک شهر،بیمه دانا،وزارت نیرو،بانک آینده و شرکت کیسون به ارائه تجارب موفق خود پرداخته و دیگر حضار نیز ایشان را همراهی کردند.
در ادامه نشست دکتربهداد نامور مدرس دانشگاه شهید بهشتی،در خصوص تاثیرگذاری مسئولیت اجتماعی بر برند و نتایج ملموس و غیر ملموس آن در بنگاه اشاره نمود و به واکاوی چند نمونه موفق و کم موفق کمپین های مسئولیت اجتماعی در کشور پرداخت.
در پایان تایماز سید مصطفایی مشاور کمیسیون و دبیر جایزه،ضمن جمع بندی مطالب و تاکید بر هوشمندانه انتخاب نمودن اقدامات مسئولانه و همگان را به مشارکت حداکثری در اولین جایزه ملی مسئولیت اجتماعی بنگا ه ها دعوت نمود و خدمات این جایزه را بر شمرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تهران - خیابان آفریقا - ابتدای چهارراه جهان کودک - برج امیر پرویز - طبقه 7 - واحد 72

09124133121

برای تعیین وقت قبلی کلیک کنید

تمامی حقوق محفوظ است.

گروه نرم افزاری دیما

Template Design:Dima Group