02 مهر 1399 ساعت 07:17
تایماز سید مصطفایی
تایماز سید مصطفایی جایزه مسئولیت اجتماعی

مسئولیت اجتماعی

تایماز سید مصطفایی

 

به گزارش روابط عمومی، سومین دورهمی مدیران ارتباطات و مدیران روابط عمومی با حضور ویژه شرکت همراه مدیریت آرمانی ( هم‌آ ) در کنار اساتید ارتباطات و روابط عمومی در محل تالار ایوان شمس برگزار گردید.

در این نشست تایماز سید مصطفایی رئیس هیئت مدیره شرکت هم‌آ ، به اهمیت پیاده سازی مسئولیت اجتماعی شرکتی در سازمان ها و بنگاه های دولتی اشاره و نقش روابط عمومی ها را در ترویج و توسعه درست این مفهوم و همچنین ارتباط با ذینفعان داخلی و بیرونی را در شناسایی ریسک های اجتماعی و محیط زیستی مهم و پر رنگ بر شمرد.

ایشان افزود، روابط عمومی قوی می تواند رویکرد مسئولانه بنگاه را نزد مخاطبان سازمان و یا بنگاه توسط ابزارهای در اختیار ارائه نماید. در نهایت روابط عمومی ضمن توجه به فعالیت ها و اهداف خود به مصرف کنندگان ، سرمایه گذاران، کارکنان و جامعه ای که در آن فعالیت می کنند نیز توجه داشته و نسبت به انجام مسئولیت اجتماعی خود و ارزیابی آن اقدام نمایند.

در این نشست؛ دکتر مرتضی بهنام ، عضو هیئت مدیره انجمن روابط عمومی ایران نیز به حلقه مفقوده ای به نام مسئولیت اجتماعی شرکتی ( CSR) ، گزارش دهی آن در میان جامعه مدیران روابط عمومی دستگاه های دولتی و خصوصی اشاره نموده و پرداختن به این موضوع را از واجبات سازمان دانست.

شرکت هم‌آ به دعوت سرکار خانم دکتر مینا نظری برنده جایزه ایپرا در این دورهمی حضور یافت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تهران - خیابان آفریقا - ابتدای چهارراه جهان کودک - برج امیر پرویز - طبقه 7 - واحد 72

09124133121

برای تعیین وقت قبلی کلیک کنید

تمامی حقوق محفوظ است.

گروه نرم افزاری دیما

Template Design:Dima Group