02 مهر 1399 ساعت 06:44
تایماز سید مصطفایی
تایماز سید مصطفایی جایزه مسئولیت اجتماعی

مسئولیت اجتماعی

تایماز سید مصطفایی

به گزارش افکارنیوز، تایماز سید مصطفایی، دبیر این همایش از برگزاری رویداد "مسئولیت اجتماعی شرکتی و فرهنگ سازمانی "در دهم آذر سال جاری و در محل وزارت راه و شهرسازی خبر داد.

بنابراین گزارش؛ این رویداد در راستای ترویج و توسعه مفهوم مسئولیت اجتماعی شرکتی و پاسخگویی به مطالبات اجتماعی و زیست محیطی توسط سازمانها و بنگاه های اقتصادی و تبدیل آن به یک فرهنگ غنی سازمانی با حمایت سفارت کره جنوبی و همکاری شرکت همراه مدیریت آرمانی و وزارت راه و شهرسازی برگزار خواهد شد.

شهریور سال گذشته نیز با حمایت سفارت کره جنوبی،همایش سرمایه گذاری مسئولانه و کارآفرینی اجتماعی با حضور رئیس شبکه مسئولیت اجتماعی اتحادیه اروپا،سفیر سابق کره جنوبی و دیگر سخنرانان داخلی و خارجی در اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و تجارت ایران برگزار شده بود.

در این رویداد سفیر کره جنوبی،مقامات دولتی،نمایندگان مجلس شورای اسلامی و متخصصین این حوزه در حضور میهمانانی از بخش خصوصی و دولتی مطالب خود را ارائه خواهند نمود.

علاقمندان جهت حضور و هماهنگی با شماره ۸۸۲۰۶۷۱۱ تماس گرفته و یا به آدرس پست الکترونیکاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مشخصات خود را ارسال نمایند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تهران - خیابان آفریقا - ابتدای چهارراه جهان کودک - برج امیر پرویز - طبقه 7 - واحد 72

09124133121

برای تعیین وقت قبلی کلیک کنید

تمامی حقوق محفوظ است.

گروه نرم افزاری دیما

Template Design:Dima Group